Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek sikerült a...

Lányok! Nektek sikerült a tampon felrakása? Hányadik próbálkozásra sikerült? Mert járok focizni és ha épp akkor van meg kellemetlen betéttel futni. Várom a normális lányok válaszát!

Figyelt kérdés
Kicsit félek felrakni.. :S :$ Ötletek?
2010. febr. 11. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%

Utazás > Előkészületek?? kategórialilag kicsit el vagy tévedve :D


elsőre sikerült feltennem, sosem volt gondom ezzel. a tamponokban van használati utasítás, azon mindent pontosan leírnak.

2010. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem kb 4-5. próbálkozásra. Sehogy nem találtam a megfelelő szöget, azán egyszer csak becsusszant! Azóta tudom hogy kell, meghát azét jobban is ismerem a testemet, mint 13-14 évesen.


25/L

2010. febr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elsőre sikerült. A titka, hogy ne feszengj előtte. Egyrészt felesleges, másrészt ha nem tudsz ellazulni, biztos nem megy fel. Ha nem vagy biztos magadban, először nyúlj fel ujjal, hogy megnézd, merre kell nyomni. Bátran!
2010. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket! :) és nem fog fájni? :O :S
2010. febr. 11. 17:19
 5/13 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam addig tampont használni amíg szűz voltam. Akkor nagyon megijedtem és anya elvitt a nőgyógyászhoz. Ő azt mondta, hogy a szűzhártyám nem puhul meg annyira havi vérzéskor mint amennyire általában így nem használtam.

Aztán mikor már elvesztettem a szüzességem akkor asszem úgy másodjára sikerült megtalálnom a megfelelő irányt és pózt. :)

2010. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi de azért én még nem fogok lefeküdni senkivel:D (16 vagyok) de azért kösz a komit;)
2010. febr. 11. 18:00
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
tud sikerülni akkor is ha szűz vagy !
2010. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

En is ki szeretnem probalni, de az az igazsag, hogy felek egy kicsit.

15/L

2010. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor már ketten tartunk ettől.. :/ :) Hajrá neked is! ;)

Azért kérdeztem mert nekem nemsokára fog megjönni és akkor szeretném megpróbálni felrakni..remélem sikerül! :/ :$ :D

2010. febr. 12. 11:41
 10/13 anonim ***** válasza:
mikor én szűz voltam, és magambaerőltettem a legelső tampont, később alig tudtam kiszedni, visszafogta a szűzhártya, végül tükörrel marhanehezen kiszedtem magamból, és elfelejtettem szüzességem elvesztéséig. utána már teljesen simán ment, elsőre sikerült, ez volt több éve, nem is használtam azóta betétet.
2010. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!