Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az, ha a tampon...

Normális az, ha a tampon megtelik vizelettel?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de én sok évig nem tapasztaltam ilyet, az utóbbi időben azonban sokszor előfordul, hogy azért kell kicserélnem a tampont, mert nem vérrel, hanem vizelettel szívja meg magát. Ráadásul irritál is, mintha nyomná a húgycsövemet, vagy nem is tudom. Mit csinálok vajon rosszul?
2010. aug. 23. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális...a húgycső a hüvely külső nyílásánál van, a tampon meg mélyen a hüvelyedben. Most próbálom elképzelni, hogy hogyan is történhet ez, de nem megy, egyzserűen lehetetlen...
2010. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha pisilés után történik, akkor igen, Én nem tudok tamponnal pisilni, próbáltam már sokféleképpen, de mindig felfut a szálon a vizelet...


De ha nem így gondoltad, akkor fordulj orvoshoz, ne legyen komoly bajod!!!

2010. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az szerintem nem vizelet. Hogy kerülne fel a hüvelyedbe?

Ha nagyobb méretű a tampon nekem is előfordul, hogy úgy érzem, mintha nyomná a húgycsövem (olyan nehezen pisilek, de ha kiveszem, akkor semmi gond).

2010. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
az nem vizelet,hanem testnedv.nekem is elő szokott fordulni de csak a menstruáció utolso 2 napján.
2010. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nem hüvelyi váladék? És ha sárgás (gondolom) akkor elkaptál valami fertőzést!
2010. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem nem testnedv, és az első napokon is ez van! :S Tudom, hogy nagyon gáz, de mivel én sem értettem, megszagoltam, és tisztán érződik, hogy vizelet. A szálon nem tud felfutni mert nincs útban. Olyankor telik meg, amikor pisilek, szinte elzárja az útját. Ilyet olvastam már másoknál is, csakhogy nekem tele is lesz vele a tampon. Felrakni meg sokszor elég fájdalmas, valamit nagyon nyom. Mostmár el nem tudom képzelni mi a fene lehet. :O
2010. aug. 23. 10:52
 7/14 anonim ***** válasza:

A tampont a hüvely középső részébe helyezzük.

A hüvely előtt van a húgycső ott távozik a vizelet.

A hüvely mögött pedig a végbélnyílás van,ahonnan a széklet távozik.


Tehát ha a tampont felhelyezed a hüvelyedbe,a húgycsöveden pedig kijön a vizelet,hogyan kerül a hüvelyben lévő tamponba?

Szerintem keress fel egy dokit,mert ez bizarr.

15/L

2010. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ne használj tampont! Komoly bajod is lehet belőle!
2010. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Esetleg ha sipolyod van akkor lehet vizelet!!!!

[link]

2010. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz
2010. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!