Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok tanácsot adni tubulár...

Tudnátok tanácsot adni tubuláris mell műtéti korrekciójával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

29 éves vagyok 12éve szenvedek a csőmellem okozta lelki traumáktól.Egy évtizede gondolkodom azon hogy mit lehetne kezdeni vele próbáltam elfogadni magam de nem ment sajnos az plusz rátett h a barátaim sem voltam oda a melleimért bár valjuk be ez a fajta mell nem egy szívderítő látvány.De mindegy is lényeg h nem tudtam vele együtt élni tovább voltam több dokinál és agusztusban megműttettem de annyira féltem a hegektől h nem engedtem a dokinak h alul felul szétvagdosson így csak egy heg lett és csak egy kis 260cc implantot tett be ami a műtét utáni 3hétig nagyon tetszett szép természetes esésű lett 4.5cmes átlagos bimboudvarral kezdetben szép heggel most viszont eltelt fél év a bimbóm 8.5centisre nyúlt a forma ismét felvette ezt a csőfazont..teljesen ki vagyok bukva h lett egy nagyobb "sz@r" a testemen egy borzasztó nagy bimboudvarral és hipertrófiás heggel..tény hogy jobb mint volt de ezt ugyanúgy szégyenlem..a második műtétre készülök ami egy hét múlva lesz de nem tudom mit csináljak ugyanis két varia van vagy lekocsinyiti a bimboudvart es feljebb varrja de nem garantalja h nem fog kinyulni es ismet lefele logni vagy megvágja függőlegesen és egy egészen más formát kapunk megszabadulva a tubuloid hatástól.De akkor már kb szet lesz kaszabolva a mellem..és hiába a heg az heg és amilyen szerencsés vagyok csúnya lesz.Nos a kérdés az hogy menjek bele abba h legyen egy "szép" formájú nem csőmellem látható hegekkel vagy kevesebb heggel egy olyan forma ami visszaálhat ismét csőmellé..légyszíves akinek csak negatív kritikájú véleménye van az ne is írjon azt hiszem ezt a lelki traumát csak az érzi át aki ugyanúgy szenved az ilyen tipusú mell miatt.Köszönöm



2015. febr. 13. 20:45
 1/1 Tumblroslany válasza:

Szia lassan 16eves vagyok és már 7honapja vagyok együtt a barátommal és lassan már tervbe van az is és nekem is tubularis mellem va és nagyon félek hogy mit fog hozzá szólni nagyon szeret meg minden de ő is olyan hogy ad a külsőre és nem csak a sajatjara hanem az enyemre is és elég sportos alkatom van(kézilabdázom) de mellette feszesito edzést is végzek szóval jó alkalom van de az izmos vállam és hasam mellette nagyon idiotan néz ki ez a szerencsetlenseg a mellem helyen :'( mar úgy fogta még a mellem hogy melltartó alatt de látni nem latta még melltartó nélkül és nagyon félek ez miatt az elsőtől hatalmas gátlás számomra


Lenne valami tanácsot?

Ui: és ráadásul az elozo csaj akivel kavart egy nagymellu kockahasas kerekfeneku kedves szőke lány.-.

2016. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!