Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány centitől kell a melltartó...

Hány centitől kell a melltartó? (nem mutatok képet, mert nem is tudok. ) Engem pl. tesióra közben is nagyon zavar, futásnál nem torna gyakornatoknál a mellem. Meg a pólo alól is látszani szokott a mellbimbóm. Vegyek melltartót vagy ne?

Figyelt kérdés

2015. febr. 12. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:

tök egyszerű, ha jobban érzed magad melltartóval, vegyél melltartót.

Valakinek hatalmas csöcsei vannak, mégsem hord, van akinek alig van melle, mégis hord. nem méretfüggő...

2015. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne centihez, meg mérethez kössük ezt. Amint úgy érzed zavaró futásnál, ugrálásnál, nyugodtan vegyél fel. Vagy legalább sportmelltartót.
2015. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Az anyám is azt mondta hogy ha akarok akkor vehetünk ,de szerintem már elfelejtette.
2015. febr. 12. 19:03
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg fogom mégegyszer kérdezni.
2015. febr. 12. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Elfelejtette? Azért elég segítőkésznek tűnik anyukád, lehet hogy azért ilyen mert neki is furcsa kicsit hogy a kicsi lánya felnövedezik.

Én azt javaslom hogy ha ilyen jellegű kérdésed van akkor azt elsősorban nagynénikkel, anyukáddal, barátnőkkel, rokonokkal beszéld meg és ne pedig egy nyilvános oldalon tedd fel, főleg ha anyukád is ilyen segítőkésznek tűnik.

2015. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az 5.-nek:De általában engem nem néz az anyám a kamaszkor ügyeiben ezért titeket kérdezlek meg.
2015. febr. 12. 19:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt írtam tulképp, hogy lehet hogy ő meg van szeppenve, de azért neked is legyen bátorságod olyan női rokont keresni aki szimpi akitől kérdezhetsz.
2015. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy kamu a kérdés és csak erre izgulsz.. -.-
2015. febr. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csiß ***** válasza:

Arra izgulna,hogy valakit zavarnak a mellei futás közben? Erre már nincsenek szavak akkor :O


ON: Szerintem szólj anyukádnak a "problémáról" és vegyetek egy sportmelltartót.Tesi napokon felveszed és kész.

2015. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!