Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan, akinek endometr...

Van itt olyan, akinek endometriózis vagy mióma miatt nem lehet/ett gyereke?

Figyelt kérdés
Hogy élitek ezt meg?

2015. febr. 15. 12:05
 1/8 anonim válasza:

Szia.

Tavaly novemberben volt 1 eve az endometriozis mutetemnek,decemberben meg kiderult a 17 mm muomam.

Es meg mindig nem estem teherbe: -(

2015. febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ki műtött?

Az a mióma nem olyan nagy, amellett simán teherbe eshetsz ám!

2015. febr. 15. 18:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálam 5 éve diagnosztizálták az endometriózist, volt 2 műtétem. De endo mellett volt pár nagy mióma, amit kiműtöttek, meg egy rakás kicsi, abból is iműtöttek egy csomót. De kb. maradt egy rakás pici...ilyen 1-2 centis :-/
2015. febr. 15. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, sajnos én is ebben a cipőben járok endó miatt. Novemberben volt a műtét. Nyáron lombikozni fogunk. Bízom benne, hogy sikerülni fog.

Nagyon nehezen élem meg. Pláne úgy, hogy a környezetemben jó pár terhes ismerős van.

2015. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Drukkolok!
2015. febr. 17. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálatok milyen vizsgálatokból derült ki, hogy endometriozisotok van? Valószínüleg ezért nem jön össze a baba és elég nagy fáldalmaim vannak.
2015. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én össze-vissza menstruáltam...pecsételés, emeléstől véreztem. Aztán UH-on merült fel a gyanu, amít a műtéti szövettan be is igazolt.
2015. ápr. 13. 11:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a válaszod!
2015. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!