Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan, mintha a hüvelyem...

Olyan, mintha a hüvelyem környékén tele lennék levegővel. Ez nyitott méhszájat jelent? Elvileg most fog a napokban megjönni. Így biztos nem vagyok terhes? Normális ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Már előjöttek a szokásos tünetek, és valamikor mostanában kell megjönnie. Kb két napja érzem ezt a furcsa érzést, mintha levegőbuborékok keletkeznének amikor hirtelen leülök vagy felállok. Próbáltam kitapogatni, és tényleg olyan érzés, mintha valami lejjebb jött volna. (Ugye ebből nem lehet baj?) Igazából nem emlékszem, hogy volt-e már ilyen máskor mielőtt megjött (mondjuk erre nem is nagyon figyeltem eddig), de utánanéztem, és valahol azt írták, hogy ez lehet annak, hogy nyitott a méhszáj. Így már biztosan nem vagyok terhes? Meg fog jönni?
2010. febr. 11. 19:33
 1/1 anonim válasza:
miért nem tesztelsz egyet?
2010. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!