Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszket a nemiszervem?...

Mitől viszket a nemiszervem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves szűz lány vagyok. Az a problémám hogy egy jó ideje a nemiszervem viszketni szokott. Más tünetem nincs (bármilyen folyás, váladék, pisilesnel fájdalom stb) csak viszket. Az a helyzet hogyha megdörzsölöm akkor utána elmúlik egy fél napra vagy akár egy egész napra is. Aztán másnapra újra viszket. És ha akkor dörzsölöm meg amikor még nem viszket, (és aznap még nem is viszketett) akkor már nem is fog. Nem tudom hogy mi lehet de eléggé Félek. Azért ide írtam ki először hog hátha valakinek van tapasztalata, vagy tud rá valamit mondani. Anyukámmal sajnos nem jó a kapcsolatom, vele nem tudok ilyeneket megbeszélni, orvoshoz pedig nem nagyon merek egyedül elmenni. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2015. febr. 15. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj anyukáddal beszélni, mert kellene venni Canesten kenőcsöt. Kívülről kend magad vele naponta 2 alkalommal pár napig.
2015. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
28%
hüvelygomba
2015. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltál beteg az elmúlt időben? Szedtél antibiotikumot?
2015. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, antibiotikum szedése is okozhatja.

De az is lehet hogy csak allergiás vagy valamilyen mosószerre, tusfürdőre, vagy esetleg nem pamut bugyit viselsz, stb.

2015. febr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!