Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány óránként lehet No-Spat...

Hány óránként lehet No-Spat bevenni?

Figyelt kérdés
Nem sikerült értelmeznem. Naponta 3-6 tabletta 2-3 részletben. Ez mit jelent? Akár 2-t is be lehet venni egyszerre?

2015. febr. 16. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Inkább hagyd ki , minden pirula méreg . Folyadék -vitamin-ásványi anyag hiány rejlik minden fájdalom és a betegségek nagy része mögött .
2015. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj ne kábítsd már, ez menstruációs görcs, és nem vitaminhiány miatt. Ez az egyetlen, ami segít. Nekem a varázslatos praktikák nem váltak be. Pedig nem vagyok rákattanva a gyógyszerekre. Sose vagyok beteg, semmilyen gyógyszert nem szedek. Csak ezt, ha fájdalmas a menstruációm.
2015. febr. 16. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a nospa nem elég! Nem szteroid gyulladásgátlóval (pl cataflam, apranax, xilox) együtt kell bevenni és akkor fog hatni. Abszolút görcsmentesség érhető el, ha a várt mentsruáció Előtt kezded el szedni a nem szteroid gyulladásgátlót 2-3 nappal. Ehhez persze kiszámítható ciklus kell. Nspából, ha nem a forte változatot szeded, akkor kettőt nyugodtan be lehet venni egyszerre. Ha a fortét veszed, akkor egyszerre egy az adag.
2015. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3: Köszi! Algopyrinnel szoktam szedni. Nekem ez mindig hat(ott). Most valamiért nem. De mindegy, már letelt a 6 óra, úgyhogy bevettem megint. Most már jó.
2015. febr. 16. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Algopyrinnél az apranax erősebb. Sajnos van, hogy hozzászokik az ember a gyógyszerhez, ilyenkor jobb váltani és nem az adagot emelni
2015. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: Szerencsére nem minden hónapban fájdalmas, csak ritkán, úgyhogy nem hiszem, hozzászoktam. Az apranaxról még nem hallottam, de majd utána nézek.
2015. febr. 16. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!