Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan problémám van, hogy...

Zsákasák kérdése:

Olyan problémám van, hogy tegnap este kicsit nagyobb piros kidudorodott pöttyöket (majdnem borsó nagyságú) vettem észre a vaginámnál a szeméremajaknál. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Épp tegnap jött meg a menzeszem is, fürdés közben fáj, ha hozzáérek a pöttyökhöz, pisiléskor pedig kicsit csíp (tűrhető) Észre vettem, hogy kicsit többet vérzek is, ez normális? 2 napja voltam utoljára a barátommal, ő nem panaszkodik, hogy lenne valami baja is.Mitől jelenhettek meg nekem ott a pöttyök? és mitől van nagyobb vérzésem?

2015. febr. 16. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyászhoz mindenképp. én pl nem bírom a betéteket, mindig kisebesedtem tőle, azóta csak tampont és vattát használok. de simán lehet herpesz is..
2015. febr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!