Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen a nemi szervemen,...

11 hetesen a nemi szervemen, ott, ahol a bal és jobb szeméremajak szétválik (remélem érthető, nem tudom máshogy leírni) egy borsó nagyságú, keményebb puklit találtam, ami iszonyatosan fájt. Lehet pattanás, begyulladt szőrtüsző, vagy nagyobb baj van?

Figyelt kérdés
Tegnap este láttam, hogy fehér a közepe. Alig értem hozzá, kifakadt, és gennyes váladék távozott belőle. Kisebb lett a pukli, a fájdalom is enyhült. Lefertőtlenítettem, mára egy picit megint megtelt, így pici nyomással ismét távozott belőle a váladék. Lehet ebből bajom?
2011. júl. 21. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Pattanás, vagy begyulladt szőrtüsző. Nekem is van ilyen időről időre. Pár nap alatt eltűnik majd. Nem lesz tőle semmi bajod
2011. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok orvos, de így a leírtakból azt mondanám, hogy ez valami pattanásszerű lehetett, nekem egyszer ilyen a fülem bejáratánál volt. Nem hinném, hogy nagyobb bajt jelentene, főleg ha már csillapodott is.
2011. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, nem is egyszer és azóta amióta terhes vagyok. Én sem tudom, hogy mi lehet, begyulladt szőrtüszőre gondoltam. Ha kinyomtam, akkor egy idő után elmúlt teljesen.
2011. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!