Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zavaros vizelet?

Zavaros vizelet?

Figyelt kérdés

Milyen betegség jele lehet a zavaros vizelet. Nem csak ezt a váltzosát vettem észre, hanem a szaga is szúrós lett. Sok folyadékot fogyasztok de nem segít. Minek a jele lehet? Orvoshoz nem akarok menni, valami házi praktika? Volt már valakinek ilyen?

14L



2015. febr. 17. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana orvoshoz menni vele.
2015. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felfázástól, hólyaghuruttól lehet. Menj el és csináltass egy vizeletvizsgálatot.
2015. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pár hónapja voltam felfázva, utánna rá kb egy egy hónappal lett ilyen a vizeletem. Az a baj, hogy anyukám így se örült, hogy másodjára fáztam fel. Vagy lehet, hogy nem gyógyultam ki eléggé és azért? Antibiultikumot nem kellett szednem, még nem volt olyan vészes. És anya ritkán visz minket ilyenek miatt orvoshoz.
2015. febr. 17. 22:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel muszáj lesz elvinnie az orvoshoz, mert ebből baj is lehet.
2015. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!