Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Clostilbegyt tabtettától 10....

Clostilbegyt tabtettától 10. ciklusnapon van egy 17mm-es tüszőm de a méhnyálkahártyám csak 3.5mm. Estrofem 2 mg írt fel az orvosom 1x2 hogy megvastagodjon a méhnyálkahártya. Ebből lehet még baba?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, az Estrofem ösztradiol pótlás, ami segít a méhnyálkahártyának, hogy egy embrió képes legyen beleágyazódni. A méhnyálkahártya minőségén is javít, nemcsak a vastagságán. Tüszőrepesztőt kapsz? Tüszőrepedés után még érdemes progeszteron pótlást is alkalmazni, biztosan ad vmit az orvosod még.

Sok sikert!

2015. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék ha sikerülne!!! December 7.-én volt egy spontán vetélésem :( Nem sok reményt fűzök ehez a hónaphoz mert attól tartok hogy 4nap 1x2 estrofem nem fogja helyrehozni a méhnyálkahártyát ilyen rövid idő alatt..... Nem valószinü hogy kapok tüszőrepesztőt mert a doki szerint szombaton megreped- de egyébként szombat reggel megyek vissza és akkor már megtudom hogy mennyit vastagodott....
2015. febr. 19. 06:43
 3/12 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál.... A tüszőm még nem repedt meg. Nem kaptam tüszőrepesztőt. 2doboz utrogestant irt ki az orvos 3x1 és az estrofem-et abba kell hagynom. Mondta hogy ha ez a hónap sem lenne eredmes ekkor szedjek premens tablettát és inofolicot. Az utóbbinak van egy olcsóbbik változata de sajnos nem tudjuk hogy mi a neve.... reméljük a legjobbakat. egyébként keddig kell intenzívebben együtt lennünk.
2015. febr. 21. 16:18
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem sikerült. :-( Tüszőrepesztő segíthetett volna. Ha nem reped meg a tüsző, sajna cisztád is lehet. A premens az tulajdonképpen barátcserje. Nekem sokat segített, akkor sikerült a baba, mikor azt is szedtem. :-)

A másik kérdésedre már volt itt egy kérdés, nézd:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2015. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a linket!!!! Még semmi nincs veszve mert a doki azt mondta hogy a mérete alapján kb ma kell repednie. Hétfőn megyek vissza UHra és megnézi hogy megrepedt e már. Aztán reméljük a legjobbakat!
2015. febr. 22. 14:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Szívesen! :-)

Hajrá, sok sikert, a lepedő ne maradjon "egyenes"! :-) :-)

2015. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! Nem maradt :D

Ma tartok a tüszőrepedés utáni 9.napon- remélem sikerrel járok....

Egyébként nem tudom hogy az utrogestantól vagy mitől de rettentő sok a folyásom :/ vizes vagy fehér krémesnél picikét hígabb :(

2015. márc. 3. 18:40
 8/12 anonim ***** válasza:

Az lehet az Utro, hiszen a hordozóanyagának vhogy ki kell jönnie...

Sok sikert, írd majd meg, mi lett!

2015. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Meg írom majd. Vasárnap vagy hétfőn fogok majd tesztelni- bár most 39fokos lázzal vagyok táppénzen (hólyagos mandulagyulladás) Szerintem nem sok esélyem van....
2015. márc. 4. 15:17
 10/12 anonim ***** válasza:

Paracetamolt lehet szedni, úgy tudom, még ne add fel!

Egy kalappal, remélem, jó híreket írsz majd!

2015. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!