Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elfelejtettem bevenni a...

Elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlómat tegnap este, most este vettem észre:- (Jól értelmezem, hogy egyszerre kettőt szedjek akkor be? A többi lent

Figyelt kérdés

Lyndinette 20 fog.gátlót szedek már 6 hónapja. Most este akartam bevenni a mai tablettát, erre látom, hogy még a tegnapi is ott van, eszembe se jutott ezidáig. A 12 óra így bőven eltelt.

Azt olvastam hogy ha 7 szemnél kevesebb van a jelenlegi levélben(5db van), akkor ennek a levélnek a végén ne is tartsak majd 7 gyógyszermentes napot, hanem rögtön folytassam a következő levél szedésével, azaz nem fog lenni menzeszem most. Jól értelmezem?És akkor most a tegnapi és ma esti gyógyszert is szedjem be egyszerre?Köszi előre is!



2015. febr. 19. 00:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne vedd be egyszerre, a tegnapi szem kimarad, a többit jól értelmezted.
2015. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!