Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi probléma?

Hüvelyi probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Nem tudtam hova írni, de már nagyon régóta fenn áll ez a probléma nálam. Amióta először megjött a menstruációm. Utána két évre rá folyamatosan menstruáció előtt pár nappal és utána pár nappal kellemetlen hüvelyi váladékot termelek. Igazából normális színű meg állagú, csak nagyon kellemetlen szagú. Voltam már vele nőgyógyásznál, de semmi elváltozást nem talált. Nem tudok rájönni, hogy mi okozhatja és azért írtam ki a kérdést, hátha valakinek van hasonló problémája, de meg tudta oldani. Szoktam mindennap használni intim mosakodógélt, néha kamillateas áztatást, de ahogy közeledik a menstruációm, mindig előjön. Köszönöm az értelmes válaszokat. 21
2015. febr. 20. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Minimális vér keveredhet a folyásba, és ez a levegő oxigénjével érintkezve bomlik és büdös. Gyakori tiszta vízzel való alapos mosakodást ajánlok.
2015. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyakori mosakodás
2015. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És esetleg valamilyen gyógyszer vagy homeopátiás bogyó nincsen rá?
2015. febr. 21. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincsen. Akinél ez nem jelentkezik, annak általában erőteljesen indul a vérzése.
2015. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!