Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudok más (aki csak...

Nem tudok más (aki csak ismerős, és nem közeli barát) otthonában pisilni. Valakinek hasonló probléma? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez a "szégyellős hugyholyag" szindróma egy fajtája, de számomra az a furcsa, hogy nyilvános mosdókban, pl plázákban, stb bármikor tudok pisilni, nem zavarnak ha idegenek hallják hiszen ők is wc-re mennek körülöttem. Az sem zavar ha egy bnőmnél vagyok, akár még a legjobb barátnőm társaságába úgy is tudok pisilni, ha benn van.

A probléma ott kezdődik, ha egy távoli rokonnál/nem közeli-főleg fiú- barátnál/ismerősnél vagyok vendégségbe. Akkor kb ameddig tudom visszatartom, mert nagyon zavar a tudat, hogy hallja ahogy pisilek. Pl. múltkor különtanárnál voltam, és nem mertem elmenni wc-re, ne hallhassa a pisilésem.Tudom, hogy ebben semmi nincs, és más is ugyanolyan hanggal pisil, de nem tudom leküzdeni :(


van még itt ilyen, akit nem a nyilvános mosdók, hanem a nem közeli ismerősöknél való pisilés hoz zavarba?



2015. febr. 14. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
ismerek ilyet :) ő úgy oldotta ezt a problémát meg, hogy leteker egy adag wc papírt, bele a wc-be és úgy pisil... így nincs hangja :) próbáld ki otthon :)
2015. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!