Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehetséges, hogy én...

Hogy lehetséges, hogy én (legyen akármilyen meleg nálunk a padló fűtés) cipő vagy meleg zokni nélkül azonnal felfázom a 13 éves húgom (akinek tényleg elég gyakran van melege) hideg vízben ülve sem fázik fel és még csak náthás sem lesz tőle?

Figyelt kérdés
Régebben ült benne sokáig is amit kifejezetten élvezett mondván,hogy nyár van és nagyon melege volt.Néha a felsőit is vizesen vette fel ha nem száradt meg ettől eltekintve sosem volt még felfázva. Ez mitől lehet és neki ha még ez sem árt meg mennyitől fázna fel ?
2015. febr. 20. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez genetika. Függ az immunrendszertől is, hiszen az egyik embernek erős, a másiknak gyenge. Ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni. Én is állandóan meg vagyok fázva, ezzel ellentétben a húgom csak nagyon ritkán lesz beteg. Nem vagyunk egyformák. :)
2015. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz ő ilyen szempontból jobb genetikát örökölt.
2015. febr. 20. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek más a meleg meg a hideg hőmérsékletre való reakció
2015. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!