Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az lehetséges valahol hogy...

Az lehetséges valahol hogy elviszek egy akármilyen szemüveget és megkérem hogy abba csináltassanak lencsét? Van ilyen üzlet ahol megcsinálják?

Figyelt kérdés
Ha igen kb mennyiért?
2011. máj. 27. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt bárhol megcsinálják neked. :) Én mindig a kereteimet viszem, és abba kérek lencsét. Csak akkor nem tudják megcsinlni, ha a kereted egyszer használatos, azaz ha kitörik belőle a lencse, nem tudnak bele újat rakni... (mert nincs benne csavar, vagy nem tudják belepattintani az új lencsét). Árat nem tudok mondani, óriási a szórás...
2011. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb szemüvegbe lehet kérni dioptriás lencsét,akármelyik optikában.

Kivéve a nagyon íves szemüvegekre.Pl a teljesen fejre hajló napszemcsikbe nem lehet.

De arra meg ott vannak a sportszemüvegegek.

2011. máj. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat!

Tényleg bárhol megcsinálják? Mert sokan azt mondták hogy a legtöbb helyen úgy csináltatnak lencsét ha ott veszed a szemüveget és hogy direkt ez a kicseszés hogy ott kell csináltatnod..ezért gondoltam hogy nehezen találok ilyen helyet. Csak mert vettem egy ilyen: [link] szemüveget, erre lehetséges lencsét csinálni? Mert kép alapján nem úgy nézem hogy ki lehet csavarozni :S

2011. máj. 28. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!