Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha menstruálok nem tudok...

Ha menstruálok nem tudok tanulni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eleve nem szeretem mikor összesűrűsödnek a számonkérések és ilyenkor ideges vagyok, de most még jobban. Ami a legfontosabb lenne az a matek, de egyszerűen nem vagyok képes vele foglalkozni. Kb., ha négy feladatot megcsináltam, de ez semmi és rengeteg lenne még vissza. Alap esetben megcsinálom és gyakorlok, de most borzasztó ideges vagyok és tulajdonképpen mindenen csak még jobban felidegesítem magam, pl. kattog az óra vagy ugat a kutya, csiripelnek a madarak vagy, hogy egy családtagom mászkál a házban vagy hangosan veszi a levegőt. Így nem tudok gondolkodni. Konkrétan már annyira ideges vagyok, hogy bőgök....
2015. febr. 22. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig jobb hogyha hozzaszoksz, nem lehet meg 40+ evig hisztizni a menstrualas es hormonok miatt.
2015. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, ezzel én is tisztában vagyok és magával a menstruációval nincs is semmilyen bajom, csak ezzel az egy dologgal. Soha nem görcsöl a hasam, nem fáj a fejem, nem szédülök, nincs semmi bajom, de olyan ideges vagyok hogy így nem tudok csinálni semmit. Ez nem is egyszeri alkalom, hanem mindig ez van és néha már olyan szinten ideges vagyok, hogy olyan dolgokat csinálok, ami szerintem nem normális pl. párszor már eltéptem a függönyömet, párnámat vagy pedig éppen dobálózok. Máskor nincsenek ilyen hülyeségeim, de ilyenkor igen és örülnék, ha végre találnék rá valami megoldást.
2015. febr. 22. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Idegesség levezetése: mozgás és rágás. A tanulás előtt, és a nehezebb tárgyak előtt ilyenkor egyél valami finomat.

Javaslom az előre tanulást is, amikor nem menstruálsz.

2015. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pihend ki magad
2015. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kipihened magad utána valamivel jobb lesz
2015. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél be fájdalomcsillapítót (ha fáj)
2015. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!