Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves lány vagyok. Egy...

14 éves lány vagyok. Egy ideje fehér váladék folyik belőlem. Azt mondják hogy ez annak a jele hogy meg fog jönni az első mensim, de nekem mar 2 éve megvan. Ez baj?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

nembaj :) az lenne a baj ha nem lenne :)

nekem is megvan,és mégis folyik belőlem :)

12/l

2015. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fehérfolyásod a klimaxig lesz. Szóval nincs gond.
2015. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :D köszönöm :')
2015. febr. 22. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az öntisztulása a hüvelyednek, teljesen normális. Figyeld, ha változna a színe (egy egész nap után lehet sárga, de a friss váladék színe csak fehér vagy átlátszó), vagy az állaga (a ciklus során valamennyit változik, nyúlósból vízszerűvé válhat, de túrós nem lehet), esetleg szaga lenne (szintén nem a napos állás utáni, hanem a friss váladék szagáról beszélek), vagy viszketnél, akkor lehet baj, de nem kell ekkor sem kétségbe esni. :)

Lehet túl naturalista voltam, de jobb ha nem félsz feleslegesen.

2015. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális,ez a fehér folyás a hüvely tisztulàsát szolgálja,használj tisztasági betétet és a bugyid nem lesz trutymos.
2015. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!