Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek ez allergia?...

Szerintetek ez allergia? 3-4éve minden augusztus első két hetén rengeteget tüsszögök, folyik az orrom, de csak ilyen kevés vízszerű "anyag" jön belőle. Az allergiavizsgálat szerint viszont nincs allergiám.

Figyelt kérdés
Mi virágzik ilyenkor? Majd megint elmegyek allergiavizsgálatra egy másik orvoshoz. Olyan érdekes, mert mindig csak augusztus első 2 hetén van ez (azon belül minden nap) utána elmúlik, következő év augusztusában meg megint 2 hétig ez van.
2010. aug. 14. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ma divat allergiásnak lenni! Két hetet ki lehet bírni tüsszögéssel. Ha gyógyszert szedsz majd,akkor az csak konzerválni fogja az allergiát,és egész évben tüsszöghetsz a gyógyszered hiányában!
2010. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is most jönnek ki az allergiás tünetek. Mondjuk én jó pár dologra allergiás vagyok, úgyhogy nem meglepetés. A gyógyszer meg úgy veszem észre, hogy a csúcsidőben elég keveset ér. Szóval ha allergiás is vagy, ki kell bírnod. Amúgy pollenjelentés: [link]
2010. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

16:05 - neked halvány lila segéd fogalmad nincs arról, hogy mi az allergia és miket kell átélnie annak, aki allergiás.

A divatot az ember választja, amikor viszont napi 100akat tüsszögsz és a 2-tól már vért tüsszögsz ki az orrodból, és egyébként rövid időn belül nem bírsz hozzáérni a kétszeresére dagadt, vöröslő orrodhoz, na azt nem választod!


Ilyen szüklátókörű idiótákat bzmeg, komolyan...

Aki gyogyszert szed az allergiára, az antihisztamint szed, amit bármikor abba lehet hagyni, ha az allergiát kiváltó tényező megszűnik, és a szervezet nem termeli a hisztamint feleslegesen. Bármikor, úgyhogy nehogy kitaláld már, hogy a gyógyszert ha egyszer elkezdni szedni, mindig kell neki.

Ha tényleg ennyire dilettáns vagy, minek kell beleugatni a kérdésbe?

2010. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tényleg egy nagy idióta vagy!!!

Ha nem vagy benne minek okoskodsz?

Én minden augusztusban ezzel küszködöm.

2010. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem tragédia, ha allergiás vagyok, csak kissé kellemetlen, és csak szeretnék tisztában lenni azzal h van-e allergiám vagy nincs. Igaza van 16:21-kor írónak, ha nem tudsz normálisat írni, légyszives ne is írj semmit.
2010. aug. 14. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!