Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete voltam együtt a...

Egy hete voltam együtt a barátommal és megszakításosan védekeztünk, de 2 napja úgy érzem mintha valami szurkálna belülről. Elkaphattam valamit? 16/l

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 09:26
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/216 A kérdező kommentje:
Szüleim nemfognak az abortuszban támogatni az biztos, és csak ők tudják engedélyeztetni, mert az egyedül nem lehet. Barátommal nem tudom mit csináljak, mert lehet azért ilyen mert még nem dolgozta fel a hírt és lehet, hogy észhez tér, mert mondta, hogy szeret engem nagyon, csak most kiakadt a terhesség miatt, mert ő még nem tervezte a családot. Én se szeretnék még szülni, mert szégyellem magam most, pedig nem csináltam rosszat, csak felelőtlen voltam és a doki is azt mondta, ha én nem szerettem volna, akkor ez most nem történik meg, mert minden a lányon múlik, hogy mikor engedi a barátjának.
2015. márc. 9. 14:27
 102/216 Rékcsi ***** válasza:
100%
Én szóhoz sem jutok... Nem értem, h lehetnek ilyenk az emberek... Feltétlen beszélj a szüleiddel és írd meg, h mi volt!
2015. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/216 anonim válasza:
43%
Semmiképp ne szüld meg a gyereket, túlnépesedés van... Ahogy már írták, a barátod pénzzel támogassa az abortuszt! Ha meg nem tud megnyugodni és segíteni végre, vágj hozzá egy vasalót, hogy legalább szenvedjen ő is.
2015. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/216 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak. Nem vagy valami szerencsés helyzetben, de ami most a legjobb amit tehetsz az az, ha szépen leülsz a szüleiddel és elmondod nekik a történteket.

Lehet, hogy szigorúnak ismered őket, de te végül is a lányuk vagy. Biztos vagyok benne, hogy nem fognak téged bántani, mert a legjobbat akarják neked.


A barátod meg egy felelőtlen BAROM!!! Nem értem, hogy gondolhatta, hogy bármiféle védekező eszköz nélkül közösüljön veled. Manapság már nem egy féle dolgot kitaláltak az ilyesmire, nem szégyen óvszert húzni. Van köztük olyan vékony is, ami szinte fel sem tűnik, hogy ott van. Kiba..ott.l önző dolog volt ez tőle.

Odafigyelhetett volna rád, ha már annyira szeret. A te tested fog átmenni változásokon nem az övé.

Ha végül is úgy döntesz, hogy megtartod a kicsit, akkor ne félj gyerektartást kérni tőle, ha nem kíván részt venni a gyerek életében. A szüleid a jogi dolgokban is biztos segíteni fognak ha arra kerülne sor.

Valószínűleg csak azért neveltek szigorúan mert a legjobbat akarták neked. 26/F

2015. márc. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/216 paradicsom31 ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy a barátod ennyire nem foglalkozik ezzel... Pedig belőle jött az a gyermek... Én a heoyedben felelősségre vonnám, hiszen ő is éppen úgy "hibás" mint te, közösen hoztátok össze.
2015. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/216 A kérdező kommentje:
Elmondtam anyunak, elősször azt hitte, hogy viccelődök, de megmutattam neki a tesztet és utána megtépett és kiabált velem, hogy hazudtam neki, és hogy nem így neveltek. Mondtam neki az abortuszt, de mondta, hogy ő ezt nem támogatja, mert életellenes lenne.
2015. márc. 10. 17:00
 107/216 anonim ***** válasza:
100%
Szóval inkább támogatja, h megszüld a gyereked, ami a szervezetednek hatalmas megterhelés lesz? Érdekes anyukád van. Nem tudom, h ha a barátod írná-e alá a papírt, megcsinálnák-e.
2015. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/216 anonim ***** válasza:
100%

a barátja nem írhatja alá az abortuszos papírt - jogilag kizárt

a szülőjének, gondviselőjének kell lennie

2015. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/216 A kérdező kommentje:
Én nemakarom megszülni én abortuszt szeretnék, szülők nélkül biztos nem lehet megcsináltatni, mert a barátom szülei támogatnák, de ők sem örülnek nekem.
2015. márc. 10. 23:03
 110/216 anonim ***** válasza:
100%
És apukád? Tudja már? Lehet ő aláírná a papírt!
2015. márc. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!