Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete voltam együtt a...

Egy hete voltam együtt a barátommal és megszakításosan védekeztünk, de 2 napja úgy érzem mintha valami szurkálna belülről. Elkaphattam valamit? 16/l

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 09:26
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/216 A kérdező kommentje:

Apu sem támogatja az abortuszt, mert ő is azt mondja, hogy az gyilkosság lenne. Beszélgettek velem és abban támogatnak, hogy örökbe legyen adva, viszont a barátom meg nem is akarja a babát, hogy megszüljem.

Tisztára furcsán érzem magam, meg ma émelyegtem is :(

Féleg nagyon mindentől ami elöttem van

2015. márc. 14. 01:06
 112/216 anonim válasza:
100%
Nagyon sajnállak :/ valahogy probald megbeszelni szüleiddel hogy te nem szeretnéd megszülni... nagyon ellene vannak? A baratod meg egy hü*lye fsz még ő van felháborodva ez vicc hány éves hogy ilyen butaságokat mondott?
2015. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/216 anonim válasza:
36%

Szia! :)

Azt tanácsolom, fogj egy papírt, húzz egy vonalat középen.

Aztán ítd fel egyik oldalra, ha megtartod, abban mi lrnne a jó, és ha elveteted, abban mi lenne jó.

És utána dönts.

Remélem tudtam segíteni. :)

2015. márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/216 anonim ***** válasza:
76%
Részben sajnállak mert a szüleid ilyen szűk látókörűek és nem engedik,hogy te döntsd el mi legyen a testeddel hanem rád akarják erőltetni hogy szülj,de valahol mégis a te hibád (meg az eszes fiúdé) hogy védekezés nélkül közösültetek. Ez várható volt, rengetegen esnek így teherbe akár első alkalommal is. Ezért kellene felnőni a szexhez és nem gyerekként hozzáfogni. A tényekből látszik mennyire gyerek voltál még hozzá hiszen bele se tudtál gondolni,hogy így lesz. Most viselheted a következményeket. Én sem rég kezdtem el a szexuális életet de óvszer MELLETT használtunk megszakítást nehogy baj legyen belőle (tapasztalatlanság).. Hogyha te is előre gondolkoztál volna akkor nem mész bele akármennyire is könyörög neked mert ez nem gyerekjáték. De már mindegy...
2015. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/216 A kérdező kommentje:

Ellene vannak nagyon, viszont én elsdzeretném vetetni.

A védőnő nem írhatja alá a papírt helyettük?

2015. márc. 14. 12:14
 116/216 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Úgy tudom, a szülőnek vagy gondviselőnek kell. Észérvekkel sem lehet rájuk hatni? Nem érdekli őket, mi lesz majd később? Ez borzasztó :(
2015. márc. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/216 A kérdező kommentje:

Abortuszról nem is akarnak hallani, mert az életellenes szerintük. Én nemakarom azt ami a szüléssel jár, de ők azt mondták, ha elég nagy voltam ahhoz, akkor a szüléshez is az vagyok.

De ha a védőnő önveszélyesnek látna, akkor se tudná elintézni?

2015. márc. 14. 13:15
 118/216 anonim ***** válasza:
56%
Mi az h önveszélyes? Kérdezd meg a védőnőt, hátha tud segíteni neked!
2015. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/216 A kérdező kommentje:
Pl ha észrevenné rajtam, hogy bántom magam az miatt, hogy ez történt velem. Akkor szerintem eltudná intézni ő is, nem?
2015. márc. 14. 13:35
 120/216 anonim ***** válasza:
70%
Lehet. De emiatt ne tégy kárt magadban! Beszélj az orvosoddal, és ezzel a nővérrel, hátha van más járható út! Ez a te tested és a te jövőd! Ha megszülöd a gyereked, és örökbe adod, valószínűleg egész életedben emészted majd magad, ha megtartod, akkor nem fogod tudni eltartani! Az abortusznak is vannak hátrányai természetesen, de számodra ez lenne a megoldás! Beszéltetek már a nevelővel, akihez az orvos küldött?
2015. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!