Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek mi a véleményet...

Rudi* kérdése:

Lányok! Nektek mi a véleményetek a finom, lágy, érzéki, kényeztető masszázsról?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk, ahány fajta masszázs, annyiféle jótékony hatás. De szerintem igaz az is, hogy ahányféle igény van, annyiféle masszázs is létezik! Ti voltatok már ilyen érzéki masszázson, vagy ha lenne ilyen akkor kipróbálnátok?

2015. febr. 23. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs igényem ilyesmire, utálom, ha hozzám érnek...
2015. febr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, érdekes volt. Pár éve egy akkor induló masszázs szalonban dolgoztam, és eleinte a csajok rajtam gyakorolták a 4kezes masszázst. Furcsa volt, hogy totál heteró létemre még jól is éreztem magam végig. Persze akkor leginkább a gyakorlatszerzés volt a cél. Masszázsra azóta is járok, de sima frissítőre, nem érzékire.
2015. febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak szerencsétlenek, akiknek csak ez az élmény jut, más nem.
2015. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az 1. válaszolót csak sajnálni tudom azon érzései, ill. nem érzései miatt!

A 2. válaszolónak köszönöm a válaszát és megnyugtatom hogy ez a furcsa de kellemes érzés részéről nem természetellenes dolog! És az igazság, hogy ezt az érzéki, kényeztető masszázst, amiről én beszéltem, egy ilyen helyen sem elvárni, sem megkapni nem lehet!

A 3. válaszolótól pedig csak azt kérdezném meg: És mi van azokkal az általa ,,szerencsétlennek" tartott Nőkkel, akiknek a partnere nem tudja, vagy nem is hajlandó megadni azokat az Érzéseket, amire a Nőnek szüksége volna?

2015. febr. 24. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!