Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek baj van?

Szerintetek baj van?

Figyelt kérdés

A kerdesem a kovetkezo. 2 napja fajnak a melleim. Olyan erzekenyek, hogy a melltarto is zavarja oket. Mara mar kicsit jobb. Foleg oldalt, es a melbimboim korul. 15 éves vagyok, az is lehet, hogy csak nőnek?

Reggel szedulessel ebredt. Ma voltam orvosnal, rengeteg influenzas beteg ult bent.

Egy oraja korulbelul faj a gyomrom is. Menstruációérzetem is van, es nagyon sok feherfolyasom volt egeszen tegnapig. Tegnap ota konkretan semmi. Az ovulaciom kb 2-3 napja volt. A ciklusom fele utan tartok.

A szüleim is influenzások, gyakran fáj a fejük, így mostanában nekem is.

Illetve, egy hete fel voltam fázva, nagyon fájtak a petefészkeim, az egész alhasam és óránként jártam a mosdóba.

6 hete teszteltem egy negatívat, 4 hete megint egy negatívat. Azóta mindig ovszerrel vedekeztunk, es egyik sem szakadt ki.

On szerint mit tegyek? Lehet, hogy a teszt nem mutatta ki a a 4 es 6 hetes terhessseget?



2015. febr. 23. 15:14
 1/10 A kérdező kommentje:

Mikor a terhesség kilakulhatott, akkor még szűz voltam, és a barátom ujjazott /lehet, hogy került előváladék a kezére./

Azóta viszont mindig óvszerrel védekezünk.

2015. febr. 23. 15:17
 2/10 anonim válasza:

...Fáj a mellem,valami nem stimmel

a karom fáj,mintha fűrész vágná el

víz csöpög rólam,szívem mint egy ló vágtat

lehet hogy lenyeltem egy méh kaptárat,MERT

ez egy tüzes szív...

Chowder XD

2015. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kendrazoltan válasza:
A terhességet nem tudnám elképzelni, mert a 4 és 6 hetes terhességet egyértelműen kimutatja a teszt, továbbá olyankor már nem enyhe émelygést érzel, hanem minden egyes nap szinte folyamatos hányingered van. A fehér folyás elég gyakori tünet egy erősebb felfázásnál, de érdemes biztosra menni és elmenni egy nőgyógyászhoz, mert egy kenetvizsgálatból sokkal többet meg lehet tudni...a fehér folyás elég sokféle nemi úton terjedő betegségnek a tünete és a folyás elmúlása nem azt jelenti, hogy ami addig volt az már nem áll fenn. Mindenképp javasolnék egy nőgyógyászt, mert ez nem játék, főleg ha eddig nem használtatok óvszert...
2015. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak köszönöm szépen a választ :-)

Az első szeretkezéstől fogva óvszert használunk, lehet, hogy nem pontosan fogalmaztam.

Nőgyógyásznál 1 hónapja voltam. (Az első teszt csinálása után.) Aztmondta, ha az első teszt negatív lett (a lehetséges foganás után 1 héttel) akkor aggodalomra semmi ok.

2015. febr. 23. 15:38
 5/10 A kérdező kommentje:
6 hete voltam* bocsánat
2015. febr. 23. 15:38
 6/10 kendrazoltan válasza:
Valószínűleg valami erősebb megfázásról beszélünk, vagy influenzás tünetekről, mert ezek okozhatják az általad leírt dolgokat. Ha 2 teszt is negatív lett, akkor szinte teljességgel kizárt a terhesség, de természetesen 1 százalék esélye mindig van (bár ez kb csak matematikai esély, de meg kell hagyni ennek azt az 1 százalékot). A fejfájáson ne csodálkozz, mert ennyire radikális időjárásbeli változásokat egy fiatal, erős és egészséges szervezet sem tolerál, ezt inkább ennek a számlájára írnám. Viszont ha a folyásod esetleg visszajön, vagy bármilyen hasonlóról számolna be a párod, akkor mindenképp menj el megint nőgyógyászhoz, mert nemi betegségeket nem csak szex közben lehet elkapni, hanem bármelyik wc-n is (és ez csak egy példa a nagyon sok közül)
2015. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.
2015. febr. 23. 16:07
 8/10 anonim ***** válasza:

A teszt már kimutatta volna.

De a 15 évesen nemi életet élés nagyon nincs rendben.

Fejletlen vagy még, és ehhez jön a hormon, aztán mi lesz 15 év múlva?

2015. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2015. febr. 23. 19:14
 10/10 kendrazoltan válasza:
Hogy mi lesz 15 év múlva? 15 év tapasztalat....
2015. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!