Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm egy ideje nagy...

A barátnőm egy ideje nagy görcsöket érez/szúró fájdalmat a hasában/méhében. Elmentünk dokihoz! A doki felnyúlt neki és azt mondta most áll be a vérzése semmi gyógyszert nem írt fel! (17 éves ) Azóta is görcsöl aludni sem tud akk most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 17:05
 1/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
30%
Akkor el kell menni egy masik dokihoz,es megkerdezni azt,vagy anyukat,vagy bevenni fajdalomcsillapitot.
2015. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A ciklusa melyik napján van? Éppen menstruál, mert akkor normális, én is voltam úgy 16-17 évesen, hogy felállni nem tudtam, annyira fájt, egyik pillanatban izzadtam, másikban fáztam, semmilyen póz nem volt jó, most 19 évesen pedig meg sem érzem, gyógyszer nélkül is átvészelhető.
2015. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszer, esetleg a maszturbálás is oldja a görcsöket menstruáció alatt, elég eredményesen.
2015. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szedi a görcs oldót meg az aspirin-t de semmi ! Akkor is fáj neki anyukája nincs neki velem és az én szüleimmel élünk. Kettő DB Dokinál is voltunk már mind a 2 "Szart" bele az egyik azt mondta nem tudja mi a baja a másik meg hogy most áll be a vérzése !
2015. febr. 23. 17:11
 5/9 A kérdező kommentje:
Most volt neki peteérése 20-án !!
2015. febr. 23. 17:11
 6/9 anonim ***** válasza:
17 évesen még előfurdul az amit anyuja is mondott ,hogy még rendszertelen stb,fájdalmas
2015. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Magánorvos. Mást nem tudtok csinálni.
2015. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Holnap elmegyünk még egyszer de ha ismét leszarja akkor akkora patáriát csapok ott hogy mindenkinek a pofájáról leég a bőr !! Ezt garantálom......... Ezek a szerencsétlen nem törődöm orvosok a semmiért kapják a fizetésüket....
2015. febr. 23. 17:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak keményen, határozottan!
2015. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!