Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20hetes kismama vagyok. Bal...

Isabel25 kérdése:

20hetes kismama vagyok. Bal oldalamon szúró fájdalmat érzek. Nehezemre esik felegyenesedni. Doki szülészeti, nőgyógyászati rendellenességet nem talált. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha lázad is lenne,akkor vakbél gyanús.Ha nincs,akkor lehet,hogy csak rosszul tűröd a puffasztó ételeket,esetleg gyümölcsöket.Nálam a körte okozott hasonló tüneteket.
2012. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hajnalban kezdődött, görcs szerű szúró fájdalommal, amely nem tudom megállapítani honnan ered. Megvizsgált a nőgyógyászom mindent rendben talált a kisbabával és velem is. Nem igazán tudja mi lehet. Emésztőrendszeri problémára gyanakszik. Volt szorulásom (bogyók...öhöm..bocsi h leírom) ,de egész nap folyadékot ittam (káposzta levet is) ez most hajt rendesen. A szúrást még érzem. Lehet ilyen erős a szélgörcs? Válaszoljatok kérlek nagyon féltem a kisfiam! :(
2012. okt. 22. 22:11
 3/12 A kérdező kommentje:
a vakbelemet már kivették és az jobb oldali.. neked is így fájt? meddig tartott kb?
2012. okt. 22. 22:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen,akkor valószínűleg szélgörcs.Akármennyire is fáj,próbálj meg mozogni kicsit,hogy könnyebben távozhasson:)Nekem volt olyan,hogy egész éjszaka nem aludtam miatta.
2012. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
gondoltam cisztára,de az elvileg terhesség alatt nem lehet mert nincs peteérésem. az orvosom, bár nem kifejezetten ezt nézte de nem látott semmi gondot. vmi vese gyanú is eszembe jutott de a vizeletem tiszta.
2012. okt. 22. 22:14
 6/12 A kérdező kommentje:
drága vagy köszönöm, hogy válaszoltál! valamennyire megnyugodtam!
2012. okt. 22. 22:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Örülök!Jobbulást kívánok!
2012. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a vese homok-kő fájt így és a pisimen semmi nem látszott. Lehet az is, igyál alkohol ments sört az hajttja a pisit, ha jobb akkor attól volt....
2012. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, ugyanígy a bal oldalon. Vesekőre gyanakodtak, de köveket nem láttak. Befektettek kórházba, mert annyira fájt. Kaptam algopyrin injekciókat, attól jobb volt.Sok folyadékot kellett innom. De csendben megjegyzem, hogy nekem is szorulásom volt és a 2. nap jöttek rendesen szélgörcsök és sokkal jobb lett, aztán el is múlt. Mondtam a dokimnak, hogy nem lehet-e, hogy ez volt a probléma, de szinte kinevetett. De ha egyszer elmúlt, akkor szerintem volt benne valami.
2012. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hihetetlen kedves vagytok, hogy segítetek!
2012. okt. 22. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!