Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy még találnak cisztát?

Figyelt kérdés
három hét alatt két cisztát találtak nálam...az egyiket csak egy rutin nögyogyászati vizsgálat során vették észre,semmi panaszt nem okozott.a második viszont ami a foginyemen van fájdalommal járt.már több mint egy hete szenvedek vele,fájdalom csillapiton élek,annyira fáj.csütörtökön kell mennem mütétre,nagyon félek töle.és attol is félek hogy esetleg máshol is van,csak még nem vettük észre...mennyi esély van rá hogy egyszerre több cisztám legyen?a válaszokat elöre is köszönöm
2015. febr. 25. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a petefészek cisztának köze lenne a fogínyeden talált cisztához.

Melyiket műtik meg??

2015. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a foginyemen levöt mütik,mert nagy meg nagyon fáj.de igazábol nem is a foginyemen van,hanem az arc csontomon inkább...holnap megyek vizsgálatra megint és akkor többet tudok.mert ez ugy derült ki hogy tegnap elmentem a fogorvoshoz hogy kihuzassam a fogam,és ö mondta hogy egy egész nagy ciszta van ott és meg kell müteni.a pete fészkemen levö cisztát egyenlöre nem bántsák,várunk vele kicsit mert lehet hogy felszivodik...arra ennyit mondtak.
2015. febr. 25. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem petefészek ciszta műtétem volt. De azóta már kiújult, viszont az eltűnt. Szóval bármi lehet. Sajnos nem tudják, hogy mitől van, mitől tűnik el. Remélem, a tiéd is felszívódik.

A fogínyeden lévő pedig biztosan megoldódik a műtéttel.

2015. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az "orvostudomány" még képtelen megtalálni az okát, hogy mitől, mikor jön elő, és melyiket kell műteni, melyik szívódik fel magától.
2015. febr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!