Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha cisztát találnak az állkapc...

Ha cisztát találnak az állkapcsomban azt mindenképp meg kell műteni? Ha igen akkor ajánlana nekem valaki egy jó fogorvost, szájsebészt?

Figyelt kérdés
Sajnos már muszáj itt tanácsot kérnem, mert hónapok óta szenvedek, a doki meg egyik szavát csapja agyon a másikkal, már nem tudok benne bízni.... :(

2012. okt. 26. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak volt egy nagy cisztája az alsó állkapocsban de akkora, hogy a csont elkezdett miatta felszívódni. Neki egy ki nem jött bölcsességfog okozta. Végül is egy kisebb beavatkozásra (műtétre) volt szüksége csak. Behelyeztek egy csövet a cisztaüregbe úgy, hogy a tartalma folyamatosan tudjon ürülni (a szájüreg felé egy összetekert géz szerűségbe, amit cseréltek rendszeresen). A ciszta csak akkor kezd el megszűnni, ha a benne lévő nyomást le tudják csökkenteni.
2012. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az Őrs Klinikát tudom ajánlani, ez egy magánklinika mi is ide járunk már egy jó pár éve. Ha jól tudom akkor a főorvos (most nem jut eszembe a neve) a szájsebész.


[link]

2012. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a zöldek! :)
2012. okt. 27. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!