Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet a baj,...

Szerintetek mi lehet a baj, illetve van baj? (Természetesen dokihoz is elmegyek)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az utóbbi pár hónapban a következő tüneteket vettem észre magamon:

- Folyamatosan, hónapról hónapra erősödő ovulációs vérzés és görcsölés

- Erősebb menstruáció

- Libidócsökkenés

- Erősen pattanásos hát, derék és arc (Sose volt ennyi pattanásom, még tinikoromban sem, főleg nem a hátamon. Sok van belőlük és gyulladtak. Általában menstruáció előtt/közben jelennek meg, de akkor tömegével.)

- Nehezen fogyok. (Korábban mintha könnyebb mozgott volna lefelé a súlyom, de az utóbbi fél évben rendszeres sport mellett egyszerűen nem mozdul.)


Az utóbbi persze lehet az én hanyagságom is, de lehet tünet is.


Tudom, hogy itt senki nem orvos és csak a doki tud biztosat mondani, de ha valaki esetleg találkozott hasonló tünetegyüttessel és megosztaná a tapasztalatait az szuper lenne.

Dokihoz jövőhéten megyek.


Köszönöm!


25/l



2015. febr. 26. 09:40
 1/4 A kérdező kommentje:
A történethez hozzátartozik, hogy Édesanyának két éve vették ki a méhét daganat miatt és az ő édesanyját méhnyakrák vitte el.
2015. febr. 26. 09:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez biztos,hogy valamilyen hormonális változás.
2015. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ilyenkor mi a protokoll? Vérvétel, stb...?
2015. febr. 26. 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem menj nőgyógyászhoz,az megvizsgál,és utána elküld vérvételre.
2015. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!