Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Születtek kiskutyáink és...

Születtek kiskutyáink és természetesen lesz gazdájuk csak még 3hetesek és ha elmegyek az állatpatikába ott tudok venni nekik féregtelenítőt? Nem szeretnék ezért állatorvost hívni? Köszönöm, kötekedést nem kérek.

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

3 hetesen még nem tudják lenyelni a gyógyszert, csepp kell nekik (asszem) ahhoz viszont jobb orvoshoz vinni.

De ha már szaporitotok csináljátok rendesen.

2014. júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Paszta kell nekik.

Irány az állat orvos :)))

2014. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy nem szeretnél állatorvosra költeni, szaporító... :((
2014. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
milyen fajták? mindnek van már gazdija?
2014. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Elmész a patikába és megkérded, adnak-e féreghajtó pasztát recept nélkül? Nagy valószínűséggel kapsz.
2014. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 TJ19334 ***** válasza:
0%
Milyen faja? Találtál már nekik gazdit?
2014. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Már eleve azért is állatorvos kellett volna, mert a vemhes szukának ultrahangra és megfigyelésre van szüksége. És persze, h lesz gazdijuk... azért van annyi kidobott kölyökkutya az utcákon, fajtatiszták is.
2014. aug. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A súlyukat kell tudnod, az alapján kell majd adagolni a pasztát.
2014. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Aki normális választ adott annak köszönöm, aki meg nem tud olvasni sajnálom mert oda írtam kötekedést nem kérek, eszméletlen az emberek stílusa, de aki ilyeneket ír azt tudom mondani nagy problémái lehetnek, én szeretem az állatokat nagyon ezért is tartottam meg a kutyusokat és oda ajándékozom őket, és kaptam ma a patikában féregtelenítőt nekik. szánalmas emberek vannak sajna na de ez van aki értelmeset írt még egyszer köszönöm.

még egy dolog a kiskutyák mamiját valamelyiknap el kellett vinni állatorvoshoz ugyanis valami megsértette megszúrta a lábát és csúnyán elfertőzödött neki de már rendben van viszonylag mi kezelgetjük neki ecsetelgetjük csak sajnos mikor ott voltunk a dokinál elfelejtettünk a kicsiknek féregtelenítőt kérni mert elvette a figyelmünket a nagy kutyus és nem helyben voltunk hanem szomszéd faluban, szóval nem kell vádaskodni.....

2014. aug. 1. 16:34
 10/12 anonim ***** válasza:
És ha tegyük fel meghal a mama kutya szülés közbe?
2014. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!