Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek? Emlő fibróma?

Mi a véleményetek? Emlő fibróma?

Figyelt kérdés
Találtam egy csomót a bal mellemben, elmentem nőgyógyászhoz. Azt mondta jóindulatú fibróma, aggodalomra semmi ok, de ki kell vizsgálni és elküldött sürgős mammográphiára. Egy tapintásból mennyire mondhatja biztosra, hogy ez jó indulatú? Eléggé meg vagyok ijedve...
2015. febr. 26. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
60%

Szia, en is talaltam pont a balban evekkel ezelott egy csomot, furdes kozben. Nekem is azt mondta, h fibroma, elkuldott szovetvetelre, de visszautasitottam, mert ki akartam vetetni.

Par napra ra megoperaltak. De jobb is, mert engem nagyon zavart, h ott van, psziches tuneteim voltak. Alig 7mm volt, ket kisebb betokosodott borszovet es egyeb nyalanksagok.

Azt nem tudom, honnan allapitja meg, talan ez a leggyakoribb, vagy mert jol korulhatarolhato. Nem tudom. Menj el szovettanra, h megnyugodj.

2015. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!