Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amióta életmódot váltottam,...

Amióta életmódot váltottam, felborult a menstruációm. Pedig nem koplalok, csak egészségesen étkezem. Ez mitól lehet?

Figyelt kérdés

Régebben csokit-csokival ettem, zsírban tocsogó sültkrumplit, ilyesmiket... és maximum a sarki boltig sétáltam, ha testmozgásról volt szó. Folyton fáradt, beteges, és stresszes voltam, de legalább mindig óramű pontossággal megjött.


Azóta száműztem a fehérlisztet és a cukrot, valamint a zsíros ételeket. Sok zöldség, sovány tejtermékek, hal, hús, teljes kiőrlésű zsemle, olajos magvak. Szuperül érzem magam, tele energiával, sokat sportolok, kb 5 óra alvás után is totál kipihent vagyok... szóval szuper lenne minden, de a menstruációm 50-60 napra állt be. Nőgyógyászok kivizsgáltak, 0 indokot találtak.


Még csak drasztikus fogyásom sem volt, régen 59 kg voltam, most 54. Valaki, hasonló tapasztalat?


2015. febr. 27. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány cm vagy, miket vizsgáltak a nőgyógyászok?

Egyébként az sem jó, ha kevés zsírt eszel, mert nem tudnak miben oldódni a zsírban oldódó vitaminok, ergo a sovány tejtermékek legalább egy részét cseréld le normálisra.

2015. febr. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

168 cm vagyok. Azért váltottam zsírszegényebb ételekre, mert régen csupa pattanás voltam a zsíros kajáktól. Viszont a kefir meg a joghurt azért tartalmaz némi zsírt, nem beszélve az olajos magvakról. Úgyhogy szerintem nem ez lehet a probléma... csak tudnám, mi.


Ultrahanggal vizsgáltak meg többször is.

2015. febr. 27. 11:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fogytam 2 hét alatt 5 kg-t és totál felborult a menstruációs ciklusom.
2015. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!