Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Aki természettől...

Lányok! Aki természettől fogva vékony, és kis mellei vannak, az valamilyen tornával vagy valamivel eltudja érni hogy szép alakja és formás keblei legyenek? Plasztika nélkül? 20/L

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen neked a szép alak, formás kebel?
2015. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
homokóra alak példának, vagy az a szép nem is óriás nemis mini mellek. a szép kerekek
2015. márc. 2. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen tornával nem lesz a kis mellből a nagy.
2015. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
-a
2015. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor mitől?
2015. márc. 2. 16:33
 6/7 anonim ***** válasza:
A plasztikán kívül semmitől.
2015. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha erősítesz egy kicsit mellre, akkor alatta erősebbek lesznek az izmok, és megemelik a mellet, ettől láthatóan, de nem nagy mértékben nagyobbak lesznek. Vagyis inkább jobban kidomborodnak.

De ezt ésszel kell csinálni, mert a végén ledolgozod a zsírt, ami a mellben van, és akkor pont az ellenkező hatást éred el.

Személyi edzőt javasolnék első körben, akivel átbeszéled a dolgot, és segít beállítani az edzésprogramot, amivel eléred a kívánt alkatot. De edzőterembe mindenképpen el kell menned, és súlyokat is emelned kell.

Én is vékony termet vagyok, kicsi mellel. Bár most híztam, mert nem mozgok semmit... Ellustultam. De csak a hátsóm lett nagyobb, a mellem nem, szóval a hízás nem opció :) De ezt csak úgy mellékesen írtam.

2015. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!