Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen egy nőgyógyászati...

Milyen egy nőgyógyászati vizsgálat? Fáj? 14l

Figyelt kérdés
Most lesz az első nőgyógyászati vizsgálatom csütörtökön.  Nagyon fáj ?

2015. márc. 3. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ne félj nem fog fájni, csak kellemetlen :) mindenképp lazítsd el majd magad ha felfekszel a vizsgálóra mert akkor alig fogsz valamit érezni, ha feszes vagy akkor kellemetlenebb de akkor se fájdalmas!
2015. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__66090..



itt leírják a teljes menetét :) hosszú pólóba menj mindenképp, hogy amikor levetkőzöl ne kelljen pucér fenékkel elmenni a vizsgálóágyig :)

2015. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Miért kell menned? A szüzeknek is nézik a méhszájt?
2015. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mi bajod van, hogy ilyen korán kell menned?

Mindenképpen női orvost keresnék a helyedben mert elötte nem annyira ciki terpeszteni talán.

2015. márc. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sz.r, de azért túl éljük mindnyájan.
2015. márc. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hova mész?

SZTK-ba?

2015. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem faj, de ha szuz vagy, nem fog vizsgalni, csak sggen keresztul. Az sem faj, inkabb kellemetlen.
2015. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne mondj hülyeséget! Simán megvizsgálják szűzen is. Van direkt kisebb kacsa. én is túléltem annak idején, pedig én is szűz voltam. Egy percig sem teketóriázott a doki, hidd el.
2015. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja, mert bizony engem is végbélen át vizsgált! Még szerencse hogy nőhöz mentem.
2015. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

De hogy hogy ilyen fiatalon mész el?

Mi a baj?

Szűz vagy mêg?


Jobb ha női orvoshoz mész el,mert előtte könnyebb levetkőzni,nem olyan ciki.Ha szűz vagy közöld vele.Szűz lányokat 2 módon tudja megvizsgálni: vagy a hüvelyedbe nyúl egy ujjal es pálcikával mintát vesz,vagy a végbeledbe nyúl fel az orvos.


Ha szülővel,barátnővel mész el,akkor is ők várjanak meg a váróba,mert ez elég intim vizsgálat.

2015. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!