Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen egy nőgyógyászati...

Milyen egy nőgyógyászati vizsgálat? Fáj? 14l

Figyelt kérdés
Most lesz az első nőgyógyászati vizsgálatom csütörtökön.  Nagyon fáj ?

2015. márc. 3. 21:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Majd meséld el,hogy mi volt és mért kellett elmenned?
2015. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Attól függ mit csinálnak
2015. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Gondolom gyermek nőgyógyászatra mész
2015. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Na milyen volt?
2015. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is ennyi idősen voltam először menstruációs gondok miatt. 3 év telt el még mindig szűz vagyok és csak az új orvosom vizsgált eddig hüvelyen keresztül és ő is csak egy ujjal óvatosan és kivette amikor mondtam hogy ez kellemetlen. Soha nem kacsáztak még. Úgyhogy ettől ne félj. Amúgy én férfihez járok és már annak idején is inkább férfihez mentem volna így is tettem. Végbélen keresztül elég kellemetlen de tűrhető. Olyan mint mikor szenvedsz a kakival és kicsit nagyobb darab jön ki. Annál az ujja se vastagabb.

A rendes vizsgálat meg pláne nem vészes (ha ugy csinálják mint nekem) bár én tampont használok szóval lehet ezért nem fájt szűzként. Meg oda fog figyelni hidd el nem lesz vandál még a legb*nkóbb doki se egy 14 éves kislánnyal(tapasztalat).

2015. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos 15 évesen kellett először mennem nőgyógyászhoz és férfi volt az orvos. Rettenetes volt lelkileg is az érzéketlen hozzáállása miatt és nagyon fájt is hiába sírtam is hogy ez fáj... (ez is tapasztalat).
2015. ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na voltál?
2015. ápr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!