Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem miért nem használ...

Nekem miért nem használ semmilyen pattanástalaító?

Figyelt kérdés
Tesztoszteron túltengésem van, egyenlőre még kísérleteznek a gyógyszerekkel, addig is elmentem bőrgyógyászhoz (magán), hogy legalább felületi kezelés történjen, de az égvilágon semmi nem használ. Van olyan krém ami annyira szárít, hogy a bőröm hámlik durván, de a pattanások vígan éldegélnek, kicsit sem száradnak. Aztán az antibiotikus krém szintén nem ér semmit, pedig direkt ilyen gyulladásokra van. Egy csomó természetes szutykot is kipróbáltam már, de egyszerűen semmi nem jó. Miért? Tudom, hogy a krémektől nekem nem fognak elmúlni, de hogy kicsit se száradjanak le ez már durva.

2015. márc. 5. 15:29
 1/4 A kérdező kommentje:

*antibiotikumos

Bocsi, tabletről vagyok.

2015. márc. 5. 15:30
 2/4 anonim ***** válasza:
A Vaterán láttam most valami pattanás elleni krémeket Lejárt ugyan de egy próbát megér, mivel a benzoilperoxid ferőtlenít.
2015. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Épp azért mert belülről, hormon probléma okozza, azt kell kezelni mielőbb.
2015. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor a bőröm miért szárad le?
2015. márc. 5. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!