Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyásom van, még nem...

Fehér folyásom van, még nem jött meg kb. mennyi idő múlva fog megjönni? Nektek mennyi idő múlva jött meg?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
ha még eccer sem jött meg általában 1 vagy másfél évig szokott tartani d esztem mindenkinél máshogy szval.. akármikor:D ne várd annyira.. nem jó dolog. csak van ha van. ha nincs az jó. ^^na ezt jol megmondtam.
2010. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) azért kösziii ^^
2010. febr. 14. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát elhúzódhat 1-1/5 évig is.egyénfüggő:) nekem 1 év múlva jött meg ha jól emlékszem=(
2010. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 2 évvel utána jött meg. :\ 14 és fél évesen menstruáltam először. Nagyon vártam előtte, de amikor megjött... Véres bugyi, nadrág, lepedő. Borzalom volt az első! :(
2010. febr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy 2008-ban vmikor augusztus elején kezdettjönni afehér, és idén január elején jöttmeg az első.
2010. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
valakinek csak 3hét... ez igaz?? :)
2010. febr. 15. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Hú, nekem 2, 2és fél évig is volt fehérfolyásom. Most jött meg először, januárban.

De ez sztem egyénfüggő nagyon is.

2010. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!