Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok még nem jött...

14 éves vagyok még nem jött meg és sötétbarna folyásom van 3 hónapja. Tettem be betétet de csak tisztaságit és egyszer átázott pedig cseréltem. Szerintetek mikor fog megjönni? Vagy ez már az?

Figyelt kérdés
Volt mikor nem barna volt hanem szinte csak vörös de minimálisan ink. Csak sötétbarna. Kicsit néha görcsöl a hasam.
2011. jan. 18. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez már annak a jele, hogy hamarosan meg fog jönni. Kitartás!!!
2011. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 hónapja folyamatosan barna folyásod van? ???? akkor irány az orvos!!!!!!!
2011. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen régóta van barna folyásod, mindenképpen menj orvoshoz! A puncid nem csíp vagy viszket? Az orvost semmiképp ne hagyd ki!
2011. jan. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem folyamatosan 3 hónapja. Hanem minden három hónapja havonta mindig megjött. De sötétbarna és vörös. Ez nem az már ?
2011. jan. 19. 12:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! A 07:37-es vagyok. Ha nem csíp vagy viszket a puncid, akkor tényleg csak menstruálsz.
2011. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, ez már az. Menstruálsz! Szerintem csak kevés vér jön, ezért még benned megalvad, s azért barna. De ez normális :D
2011. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem, semmi bajom nincs nem viszket, nem fáj.

Csak furcsa hogy sötétbarna, és nem vörös ( csak néha.)

Ha tettem be tisztasági betétet az átázott, az egészségügyi az jó de nagyon kicsit van meg. Szinte alig. De az elején nem erősnek kéne lennie ?

Köszönöm szépen a válaszokat. :) :)

2011. jan. 20. 15:24
 8/8 A kérdező kommentje:
2-3 napig tart. Ez normális az elején ?
2011. jan. 20. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!