Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalt már valaki hasonlót...

Bob munkatárs kérdése:

Tapasztalt már valaki hasonlót Flabélos gép használata után?

Figyelt kérdés

Feleségem (30) mint olyan sokan mások szeretne leadni néhány kilót.

Munkahelyén beszereztek egy Flabélos gépet amit eddig 2x kezdett el használni.

Először 3 egymás utáni napon használta majd rá két nappal éles fájdalmat érzett minden mozdulatnál hátul a csípőjénél, viszonylag gyorsan 2-3 nap alatt el is múlt a fájdalom. Ez nagyjából 2 hónapja volt.


Másodszor a héten használta 2 alkalommal utoljára szerdán aminek az lett az eredménye hogy csütörtök éjjel szinte mozgásképtelen lett a fájdalomtól.

Pénteken háziorvos-röntgen-háziorvos de a felvételeken semmi extra nem volt látható a háziorvos és a lelet melléklete szerint.

Beutalta reumatológiára 1 hónap múlva mehet is :(

Addig szedjen Algopyrint.

A fájdalma csütörtök óta stagnál.

Volt már valakinek hasonló problémája a fent említett vibrációs gép használata után?

A reuma így jelentkezik? ennyire intenzíven?

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. márc. 7. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Eddig két alkalommal próbáltam ki, mindkét alkalom után megfájdult a fejem. De nagyon!

Állítólag tudni kell, hogyan kell állni rajta.

Örökre elfelejtettem a gépet!

Jobbulást az asszonynak!!

2015. márc. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek jó. Kipróbálás után 3 napig belső szerveim furcsán rángatóztak, elég ijesztő volt, mert nem tudtam mitől van. Azóta sem merem használni.
2015. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!