Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki Flabélosozik? Mit...

Valaki Flabélosozik? Mit tapasztalt? Tényleg használ?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Veszíthetsz vele pár hónap alatt több tízezer forintot.



Feleslegesen.

2014. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Anyám nagyon elvan tőle szállva, hülyeségnek tartottam ezt az egészet, végül vettek egy gépet több százezer forintért, ha tényleg jó akkor itt a gép tudom használni, de nagyon bizonytalan vagyok vele. Nem árt a sok rászokódás az izületeknek, a belő szerveknek?
2014. aug. 15. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egyik dolog, hogy egyes elméletek szerint az is valós, amit mondasz, a másik az, hogy nagyon alacsony hatásfokú egy cucc, szinte semmit sem ér. Ha hozzáveszed, hogy mondjuk otthoni súlyzózással vagy fegyencedzéssel mennyivel jobb edzést tudsz végezni mennyi pénzért, akkor már mindenki szemének illene felnyílnia de hát...
2014. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Zumbával együtt nagyon durva kombó, de még nem mertem kipróbálni.:) Így is túl izmos vagyok.
2014. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja elég durva! Feltéve ha megtudod rajta csinálni a planche-t,front levert,back levert,muscle upot. Amúgy egy nagy rakás sz*r és még az áramot is fogyasztja. Nem is beszélve arról,hogy mocsok drága. Szerintem nevesd körbe őket és menj le edzeni egy kondiparkba!
2014. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megyek én, küldesz rá pénzt? :D
2014. aug. 15. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Kondiparkra pénzt?? Az köztulajdon.
2014. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kondipark az kültéri ingyenes hely. Nem konditerem.
2014. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!