Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájó, mozgó csomó a mellben....

Fájó, mozgó csomó a mellben. KOmoly baj?

Figyelt kérdés
Találtam egy karba is kisugárzóan fájó, mozgatható, se nem kemény, sem puha csomót a mellben. Most PÉ körbyékén vagyok. Veszélyes? Félek...30/N
2010. febr. 14. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvos... Mi nem fogunk odamenni megnézni neked.
2010. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem akarlak ijesztgetni,de nekem is igy kezdödött 10 éve,kiderült,hogy daganat volt,és majdnem meghaltam a saját hülyeségem miatt.minél elöbb menj orvoshoz.én is vidéki vagyok,de pesten mütöttek az orsz.onkologiai intézetben.ajánlom neked is...és tényleg ne halogasd,nekem is egy hajszálon függött az életem.

kitartás,és kivánok sok eröt...szükséged lesz rá,mire a mindenen tul leszel.

2010. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet ciszta, tejmirigy, nem kell egyből rosszra gondolni!

Menj el a nőgyógyászodhoz minél elöbb!

2010. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!


Kedves második!

Neked milyen vizsgálatok előzték meg? Nekem kevesebb, mint 1 éve mammográfia, mellUH, novemberben mellkasrtg...stb.

Bízom benne, ha valami gáz lenne, csak észrevették volna, nem? Neked pontosan milyen tüneteid voltad,hány éves vagy? Örülök, hogy most már jól vagy és meggyógyultál! :)

2010. febr. 15. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!