Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másfél hete volt egy méhszájse...

Másfél hete volt egy méhszájseb műtétem, nem szabadott volna szexelni 6 hétig kb, de nekem 2-őt mondtak így megtettem. Most nagyon fáj lenn az alhasam, ha megnyomom kívülről akkor is, és kicsit vérzek. Ráadásul sikerült bennem elmennie. Többi lenn?

Figyelt kérdés
Nagyon megvagyok ijedve, és nem tudom eldönteni hogy vegyek-e be esemény utáni tablettát, mert így ilyen állapotban lehetek egyáltalán terhes? És mitől vérzik és fáj ennyire? Lehet hogy fel szakadt a seb, vagy begyulladt?

2015. márc. 8. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán ha elmennél az ügyeletre...
2015. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Remélem ez csak egy kamu kérdés....ennyire nem lehetsz felelőtlen,ne haragudj!Igen.lehet,hogy felszakadt a seb.És igen,ilyen állapotban is teherbe lehet esni.Ha nem múlik holnap nézesd meg magad.
2015. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te nem vagy épeszű.

Menj orvoshoz.


Amúgy, igen, lehetsz terhes. Gratula.

2015. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fertőzés is lehet, ezért kell kivárni a 6 hetet.
2015. márc. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj de naiv vagy
2015. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos begyulladt
2015. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!