Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek háziorvoshoz vagy...

Menjek háziorvoshoz vagy várjam meg még kontrollra vissza megyek az endokrinológiára?

Figyelt kérdés
gyermek korom óta kettes tipusú cukorbetegség miatt kellett diétáznom.Gyógyszert nem szedtem.A múló évek alatt sokszor lefogytam 25-30kilókat de mindíg vissza jött.Nem bírtam a sok éhezést meg a rosszullétet a diéta miatt.Most megint kövér vagyok.Nem régiben PCOS-t diagnosztizáltak nálam amire fogamzásgátlót írtak fel.Azt mondták,hogy szedgyem fél évig aztán majd meglátjuk,hogy mi lesz.Közben elmentem endokrinológushoz aki azt mondta hogy soha nem voltam cukorbeteg csak közel álltam hozzá és szénhidrát felszívódási zavarom van.Azt is mondta,hogy azóta már lehet,hogy cukor beteg vagyok ezért elküldött cukorterhelésre.Azt mondta,hogy egyet ért a nődoki által felírt fogamzásgátló szedésével de ő a metformint javasolná amitől fogyni is fogok tudni.De nem írta fel.Azt mondta hogy majd április végén menjek vissza a cukorterheléses eredménnyel és próbáljak fogyni.Sikerült 4 kg-t fogynom egy hónap alatt. Mit tegyek? menjek el háziorvoshoz és majd ő felírja a metformint vagy várjak amíg kontrollra vissza megyek az endokrinológushoz és majd ő felírja?

2015. márc. 10. 19:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!