Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borzasztóan fáj a hasam...

Borzasztóan fáj a hasam legalja menstruációkor. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Utóbbi 2-3-4 alkalommal éreztem (és most is), hogy baromira fáj.. Alul a hasam alatt. Mi ez? Csak akkor amikor menstruálok. Ez sima menstruációs fájdalom, vagy valami betegség?
2010. febr. 15. 15:08
 1/8 Harmoka ***** válasza:
Hány éves vagy? A mostani tinik nagyon vékonyan vannak öltözve, ezek a hidegek nem tesznek jót, ha megfázik a derekad akkor lehetnek attól is erős görcseid. Próbáld meg melegen tartani, ha attól elmúlik, akkor ez a probléma, ha nem akkor valami más okozza és orvoshoz kell menni.
2010. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Légyszives menjél el nőgyógyászhoz, mert ez nem normális állapot. És ne szenvedj ha nem muszály.
2010. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A fájdalom a menstruációtól van. Ez van.


Az első két évben nekem se fájt, aztán egyszer csak elkezdte, és azóta mindig fáj, már 18 éve.


A nőgyógyász tud rá fájdalomcsillapító gyógyszert adni, de egyebet nem tud vele tenni. Akinek fáj, annak fáj, ez nem betegség.

2010. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok és a nem felöltözés biztos nem ok. soha nem lógatom ki semmim, mindig rendesen van rajtam ruha.

csak nem tudom milyen betegségnek lehetnek ezek a tünetei. mert tényleg csak is és kizárólag ilyenkor van, amikor menstruálok. (fog. gátlót szedek már egy éve, -elsősorban vérzés összevisszaságok miatt- és azóta jöttek elő a fájdalmak, előtte soha nem fájt abszolút a hasam, mióta szedem azóta fáj -nem tűrhetetlenül,csak fáj- és egy ideje ott alul is. mintha levegő lenne ott és nyomná, szúrna ahogy mozgok)

2010. febr. 15. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

hányszor írjuk le neked, hogy EZ NEM BETEGSÉG? Kb minden nőnek fáj..

19 évesen lehetne annyi eszed, hogy felfogd..

2010. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb nő görcsöl mikor menstruál...szerintem jóval kevesebben vannak azok, akik meg se érzik. De rendszertelen vérzés és erős görcsök lehetnek PCOS tünetei is. Amikor foggátlót írattál rendesen kivizsgált az orvos, vagy csak felírta, h ez jó lesz? A tabletták amúgy is általában csökkentik a fájdalmakat, szal furcsa...

Menj el orvoshoz, néha amúgy sem, árt.

2010. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
elküldött ultrahangra (hüvelyi is meg hasi), ahol semmit nem találtak. gondolom nem PCOS, mert a cisztákat látni kellett volna... addig én is féltem, hogy talán ez lehet a bajom, de hát UH-on nem láttak semmi.. és akkor ez után írta fel a doki a gyógyszert.
2010. febr. 16. 09:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem gáz. Tényleg a legtöbb nőnek fáj...Ez van:)
2010. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!