Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismeri valaki Dr. Alasztics...

Ismeri valaki Dr. Alasztics Bálintot?

Figyelt kérdés
Mennem kell majd éves rákszűrésre és egy ismerősöm ajánlotta. Azt mondta,hogy nagyon kedves és iszonyúan helyes! Tényleg?

2015. márc. 12. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
én csak orvostanhallgatóként jártam hozzá. lelkiismeretesnek tűnik. teljesen normális. helyesnek is mondható, de facebook-on van róla kép, ha pontosan akarod tudni.
2015. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Néztem facebookon olyan érdekes arca van,metroszexuálisnak mondanám!
2015. márc. 13. 20:09
 3/5 anonim válasza:
A Doktor úr egy nagyon-nagyon kedves, figyelmes orvos. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Ritka az ilyen kifinomult és nemes lelkű ember :). Maximálisan lelkiismeretes, mindig lehet rá számítani, kiválóan lehet vele kommunikálni. Nála érzi az ember a törődést, és az odafigyelést. Szóval egy rendkívűli ember és orvos :).
2016. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nagyon jó orvos! csak ajánlani lehet!
2017. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szakmailag és emberileg is kiváló. (ami sajnos rita, főleg nőgyógyászoknál)
2017. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!