Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsi bőr kinövés a nemi...

Kicsi bőr kinövés a nemi szerven, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Bőrkinövés a lányom nemi szervén,ő 10 éves.

Mi a teendő vele, eltávolítás stb. , vagy várjunk még vele?

A lányomnak a puncusán van egy bőrkinövés.

A hüvelyéből egy kis bőr lebeny a kis szeméremajkára van nőve.A doki szerint várni kéne vele ,de meghallgatnák más véleményét is.



2015. márc. 12. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy plusz bőrlebenyről van szó?

Mert azt békén szokták hagyni.


Házi gyerekorvos vagy gyerek nőgyógyász nézte meg a kislànyt?


Ha csak a házi doki akkor gyermek nőgyógyász jobb lenne ha pluszba még látná,mert lehet nem is kell ehhez hozzányúlni.


Egy másik szakorvos is megnézhetné szerintem,meg ha mindenkêpp el kellene távolítani a gyerekkel is le kellene ülni,beszélgetni,hogy mikor legyen túl rajta.


Ha ezt mindenkêpp el kellene távolítani jobb előbb,mert ahogy nő a kislány a szeméremérzete is nő,szégyenlősebb,gátlásosabb lehet és az hogy idegen ott nézelődik,de akár előtted is bugyit letolni megalázó lehet,még kínosabbá válhat neki(én ennyi idősen tuti anyu előtt már nem terpesztettem volna be,ha ott akarta volna megvizsgálni bárki oda nem jöhetet volna velem be,mert megakázó lett volna,11 évesen meg ha fürödtem már nem mászkált be hozzám,mert zavart,már orvoshoz is úgy mentem hogy kint megvárt és mensim is volt)



Lehet már most kínós neki.

2015. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor,hogyan vettétek észre?

Bíztos,hogy ezt el kell távolítani?

2015. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyszer észrevettem és figyeltem hogy változik-e.

Nem biztos hogy el kell távolítani mert olyan pici.

Látni kellene hogy milyen,szavakkal nem gazán írható le,egész kicsi kiterjedésre.

2015. márc. 14. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

De akkor orvos nem is látta?


Ha orvos még nem látta akkor biztonság kedvéért vigyed el gyeredk gyóyászhoz,lehet tök ártalmatlan,csak egy kis plusz bőrrendőről van szó.

2015. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!