Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Áprilisba megyek...

Mitől lehet? Áprilisba megyek vissza a dokihoz várjak addig vagy keressem fel hamarabb?

Figyelt kérdés
14 hete császármetszéssel szültem a sebem gyönyörűen begyógyult nem gyulladt be semmi. Menstruáltam január 28án azóta fogamzásgátlót szedek meg szoptatok és azóta nem menstruáltam de nem is ezzel van a gond mert ez mellékhatása lehet a gyógyszernek hanem az a problémám hogy ha együtt vagyok a párommal másnap barnás folyásom van nem sok de van olyan hogy 2 napig is tart. Ez mitől lehet? Semmim nem fáj az aktusnál is óvatosak vagyunk nem okoz fájdalmat és ezért nem értem miért van folyàsom. Valaki volt már így? 6 hetes kontrollon is minden rendben volt. Nem tudom hogy menjek jövőhéten vagy nem baj ha 2-3 hét múlva megyek vissza mert akkor kell mennem rákszűrésre meg gyógyszert íratni.

#Barnàsfolyásszexután
2015. márc. 14. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem menj el azorvoshoz, ne várj 2-3 hetet.
2015. márc. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!