Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hány évesen kezdtetek el...

Ti hány évesen kezdtetek el szőrteleníteni (gyanta érdekelne leginkább). És hogy beszéltetek erről az anyukátokkal?

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Én borotvát használtam és használok ma is,de nem beszéltem meg otthon ezt.

Hónajat általanosban(11 évesen szőrős volt már de 13 éves koromtól,csak nyáron,csak trikó esetében),lábam szerencsére 15 évesen lett szőrős,csak akkortól,nemiszerv középsulis kortól,általánisban ollóval jó rövidre vágtam(bár nem vagyok erősen szőrős típus,de 10 évesen már ott szőrős voltam)

2015. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 10 évesen láttam amint anya krémmel szőrteleníti a lábát és mivel az enyém is láthatóan szőrös volt,kértem,hogy szedjük le az enyémről is.
2015. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 id. Géber Péter ***** válasza:
0%

Nekem meg a természetes tetszik!

Amúgy borotválj csak nyugodtan, attól csak erősödik!

Nekem se hitték, amíg nem úgy lett, akkó mög sápítoztak.

Marha mind!

2015. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

13,

Anyaa vigyel mar el kozmetikushoz, ugynezek ki mint egy verfarkas!:D

2015. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mercidesign válasza:
Engem 12 éves koromban a nagymamám vitt el kozmetikushoz. Térdtől lefelé szedte csak le. Akkor még fazékban olvasztották a gyantát, büdös volt és fájt is. Eldönthettem, hogy akarom-e. A látvány magáért beszélt, 2 hónap múlva megint akartam. :-)
2015. márc. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én sajnos apukámtól örököltem a kezemet és nagyon szőrős, de a lábam se sokkal szebb. Olyan 11-12 évesen gyantáztatta le anya a kezemet, de akkor is csak nyáron. Mostanra már télen nem is érdekel, hogy szőrős-e a kezem, mert megtanultam elfogadni. Hiszen, ha engem nem zavar, akkor másokat miért zavarna? :D
2015. márc. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 14 éves voltam amikor úgy gondoltam hogy már szőrteleníteni kell. Epilátorral kezdtem, mert anyukám azt mondta hogyha borotválom, akkor megerősödik. Azóta is kitartóan epilálok, néha ha sietek és lusta vagyok akkor jön csak elő a borotva. Egy ideig gyantáztam is, de nekem az epi jobban bejött.
2015. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én 15 éves vagyok, lassan egy éve gyantáz anyukám. Előtte nagyon féltem, hogy mennyire fog fájni, mivel rettentően szőrös típus vagyok és előtte soha nem borotváltam sehol, mert megerősödik a szőrszál. Sokkal magabiztosabbnak érzem magamat gyanta után, hiába a fájdalom, megéri. Esetleg ha el akarod kezdeni, vagy otthon szeretnéd csinálni, én egy patronos gyantamelegítőt ajánlok, 10 ezer forintnál egyáltalán nem több, még annyi se, és nagyon megéri! :)
2015. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

12 éves korom óta gyantáztatok a kozmetikusnál kábé 1000 ft-ért.

anyummal az úgy volt hogy éppen nyaralás elött voltunk és ö epilálta a lábát én megkérdeztem hogy fáj e és ö pedig mondta hogy próbáljam ki.hát mit ne mondjak akkor nagyon szörös volt a lábam és nagyon fájt.de azóta gyanta lábon hónaljon is.13/l

2015. ápr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én kb 12 éves koromban kezdtem el borotválni a lábam, karom, hónaljam.


Egyszer gyantáztam, de semmit nem ért, mivel csak ragacsos lett tőle a bőröm és nem szedett ki egy szál szőrt sem.

2016. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!