Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eltűnt a borotva (valószínűleg...

Eltűnt a borotva (valószínűleg anyám kidobta), így most nem tudok mivel szőrteleníteni. Hogy oldjam meg? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Nemrég tudta meg, hogy szoktam használni a lábamon és a karomon, de nem engedi (meg egyébként ott is szoktam, csak azt nem tudja). A hónaljamat és a szemöldökömet (nem teljesen) a kozmetikus szokta legyantázni, de amikor legutoljára voltunk, a hónaljat nem engedte, így azt is borotvával oldottam meg.

Amikor megtudta, hogy használom (ő nem szokta), akkor vettem szőrtelenítő krémet, de semmit nem ér. Ráadásul nem kapok szebpénzt, szóval nem tudok lemenni a boltba, és venni egy újat, viszont nem szeretnék úgy kinézni, mint egy ősember... Most hogy oldjam meg?



2013. nov. 23. 13:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
80%
El vagyok képedve...hány éves vagy?
2013. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
15, miért? Mi a... baj?
2013. nov. 23. 13:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nagynéni,keresztszülő,unokatesó nem tud segíteni?

esetleg megmondod apudnak, h szeretnél egy kis zsebpénzt, mert a te korodban költeni kell nőcis cuccokra, és anyud nem ad rá

2013. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Anyukád reakcióján. Szerintem teljesen normális, ha 15 évesen igényesen akarsz kinézni. Megpróbálnék leülni és elmagyarázni neki, hogy testileg már te is nő vagy, és igenis ebbe beletartozik, hogy szőr is nő rajtad, amit leszeretnél borotválni. Egyébként meg próbáld kiharcolni, hogy legyen egy kis zsebpénzed, hasznos lesz az ám még sok mindenben a jövőben ;)
2013. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3: Sajnos nem tudnak. :/ Apum meg főleg nem, mivel ne velünk él.

#4: Ha ezt így elmondaná neki... az nagyon nem én lennék. "Testileg is nő vagyok"... hát, ez sajnos nem igaz. Nin semmi mellem, meg amikor valahogy szóba kerülnek a nemek, és rám mondja, hogy nő, mindig kijavítom lányra.

Pénzt meg kérhetnék, de nem adnak. Sőt, nem is kérhetnék... :/

2013. nov. 23. 14:19
 6/13 anonim ***** válasza:
nemtudom milyen szőrtelenítő krémet vettél. de itt az én praktikám: 5-10 perc helyett félórát hagyd rajta a bőrödön és vastagon kend be vele magadat. mikor az utasítás szerint csináltam nekem sem volt hatásos...
2013. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Opilca. Ezt 3 percig kéne rajtahagyni, én 6-ig hagytam, de nem jött le. :/ (pedig nem erős a szőröm) Az a fél óra nem lesz egy kicsit sok? Mindenesetre azért köszi a tippet. :)
2013. nov. 23. 16:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne!! hagyd rajta fél órát! A szőrtelenítő krémek nagyon károsak a bőrödnek. Mindig tartsd be az utasításban írt időket. Akkor inkább már borotva. Én adok neked, ha kell, csak ne roncsold magad ilyenekkel.
2013. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg meg kéne neki magyaráznod, hogy ez nem normális, hogy 15 évesen megtiltja..nálunk már 12 évesen mindenki szőrtelenített..mondtam anyukámnak, hogy már engem is zavar a szőr, ő meg minden további nélkül elmagyarázta, hogy mit hogy csináljak és segített..

Mondd meg neki, hogy nem akarod, hogy emiatt csúfoljanak és, hogy neked mennyire rossz érzés, hogy pl nem mered felemelni a karod, mert félsz, h meglátják a hónaljszőrt és kinevetnek..kicsit túl is dramatizálhatod, hátha megenyhül:)

2013. nov. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát, megpróbálom. :/ Egyébként most elővettem megint a krémet, hónaljnál most használt, csak lábon meg karon nem.
2013. nov. 24. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!