Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megfogja kérdezni a nőgyógyász...

Megfogja kérdezni a nőgyógyász? Lehet kismedence gyulladásom? Bővebben lent >. <

Figyelt kérdés
Hát elég összetett kérdésem lenne:$ Holnap megyek a dokibácsihoz és hát a panaszom sárgás folyás és amióta meg van nem is jött meg...ez lehet a kismedence gyulladás tünete? ._.Elég sokat olvasgattam róla és hát kezdek félni :c Mert ugyebár jobb félni mint megijedni :') És a másik, hogy szűz vagyok de egy maszturbáció közbe sikeresen elvesztettem a szűzhártyám vagy hogy mondják :$ és hát ugye megfogja kérdezni...gondolom, hogy szűz vagyok-e és akkor szerintetek megkérdezi majd?Vagy esetleg szóvá teszi? O.O 17/L előre is köszi a választ :3

2015. márc. 18. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel én egy bakteriális hüvelyfertőzésre gondolnék.

És egyébként egy vizsgálat során simán megmondja, hogy megvan-e a szűzhártyád vagy sem, de azt nem fogja megmondani, hogy az mi által szakadt el, hogy nemi aktus vagy valami más miatt.

És elképzelhető, hogy megkérdezi, ugyanis máshogy vizsgálhatnak egy szűz lányt, mint egy nem szűz lányt. Amúgy ha megkérdezi, akkor elmondhatod, hogy nem voltál még fiúval. Mert ezt a nőgyógyászok is tudják, hogy mástól is átszakadhat a szűzhártya, nem csak nemi aktustól.

De 17 évesen dokibácsi?:)

2015. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vannak dolgok amik a korral nem változnak :$ De köszönöm szépen a választ :) Az igazság az, hogy egyéb panaszom nincs semmi fájdalom tényleg semmi, próbáltam itthon kikezelni de nem igen sikerült szóval jobbnak láttam a doktori beavatkozást :D És bakteriális fertőzésnél is normális ha a menstruáciom kimaradozik? :o
2015. márc. 18. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Nincs köze a kettőnek egymáshoz!
2015. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor jó :) Köszi a válaszokat :)
2015. márc. 18. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Természetesen z vagy akkor még, a kérdés amiatt is el szokott hangzani, ha már élnél nemi életet, akkor elvégezné a rákszűrést is és javasolná az évenkénti ellenőrzést.
2015. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ma elmentem és szerencsésen túléltem :) egyelőre kenetet vett csak majd 1 hét múlva többet tudok :) Illetve Dalacint írt fel :D De köszi mindenkinek :)
2015. márc. 19. 18:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor jól sejtettem, a Dalacint bakteriális hüvelyfertőzésre szokták felírni.

De teljesen biztosan valóban majd a kenet eredménye után lehet tudni.

2015. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:) Ő is azt mondta h valószínüleg összeszedtem valamit, de azért megnyugodtam :D köszi mindenkinek majd írok, hogy mi az eredmény :3
2015. márc. 19. 20:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Minden rendben van a vizsgálat eredménye nagyon jó lett a dogim szerint semmi nem tenyészedett el bennem...xd De a kenőcstől már el is múlt :) Mégegyszer köszönöm a segítséget ^-^
2015. ápr. 23. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!